TANINOPLASTIA®

TANINOPLASTIA Ojon Oil, profesionalus gydymas namuose ...

Taninoplastia - profesionalus gydymas namuose

O'ka Ojon oil produktai- glotnina plaukus. Visi produktai praturtinti vitaminais A ir E, antioksidantais ir mineralinėmis medžiagomis. Jie giliai drėkina, padaro plaukus šilko švelnumo, suteikia plaukams blizgesio, apsaugo nuo kasdienių išorinių pažeidimų. Rekomenduojama naudoti po taninoplastia tiesinimo procedūros, nes plaukai ir toliau bus tiesūs.

 

 Taninoplastia - Ojon oil  Taninoplastia - OJON OIL šampūnas  Taninoplastia - OJON OIL kaukė  Taninoplastia - OJON OIL atstatymas
OJON OIL OJON OIL šampūnas OJON OIL kaukė OJON OIL atstatymas

Magiška priemonė nualintiems plaukams. Suteikia blizgesį ir glotnumą. Atkuria pažeistus plaukus, apsaugo nuo karščio. Sulaiko drėgmę ir atitolina plaukų senėjimo poveikį. Ištiesina garbanas. Maitina, suteikia plaukams elastingumą, veiksmingai suminkština šiurkščius plaukus, palengvina sausų plaukų tvarkymą. Į sudėtį įeina: vaisių aliejus, palmių aliejus, macadamia aliejus.

Maitinantis, regeneruojantis šampūnas OJON OIL. Regeneruojantis, maitinantis, plaukų senėjimo procesus stabdantis šampūnas. Skirtas gilaus atkūrimo reikalaujantiems, pažeistiems plaukams. Poveikis : Maitina, drėkina, suteikia plaukams purumo, atkuria blizgesį, elastingumą, švelnumą, veiksmingai suminkština šiurkščius plaukus, palengvina sausų plaukų tvarkymą. Į sudėtį įeina: vitaminai A, E , kurie apsaugo ir maitina plaukus; kokosų aliejus, kuris sukuria apsaugą nuo plauką pažeidžiančių veiksnių, skatina plaukų augimą, palmių branduolių ekstraktas, kuris pasžymi savybėmis prieš senėjimą, moringų aliejus, kuris drėkina, maitina plaukus. Šampūnas skirtas visų tipų plaukams. Neutralus  pH kiekis nepažeidžia plauko vidaus ir plauko žvynelių. NAUDOJIMAS: nedidelį kiekį šampūno įmasažuoti į galvos odą. Naudoti kartu su OJON OIL MASK kaukę ir RECOVERY nenuplaunamu plaukų kremu.

Stipriai drėkina ir atstato plauką iš vidaus ir iš išorės. Sudėtyje gausu mineralų ir vitaminų A, E; taip pat į sudėtį įeina kokosų aliejus, kuris sukuria apsaugą nuo plauką pažeidžiančių veiksnių, skatina plaukų augimą; lauramedžio vaisių aliejus- atkuria plauko struktūrą. Visų tipų plaukams. NAUDOJIMAS:  Ištrinkus plaukus šampūnu, nusausinti plaukus ir uždėti nedidelį kiekį kaukės. Įmasažuoti į plaukus, iššukuoti ir palaikyti 5 minutes. Nuskalauti ir užtepti RECOVERY nenuplaunamo plaukų kremo. Naudoti 2-3 kartus per savaitę.

Nenuplaunamas plaukų kremas RECOVERY skirtas atstatyti  keratino struktūrą plauko viduje. Suteikia plaukams blizgesį, minkštumą, apsaugo  plaukus nuo karščio, plaukai tampa glotnesni, tiesesni. Garbanotiems plaukams suteikia paklusnumo. Į sudėtį įeina:  A ir E vitaminai, kurie apsaugo ir maitina plaukus; arganų, alyvuogių aliejus drėkina, skatina plaukų augimą, izoparafinas – medicininis baltas sviestas, gerina odos ir plaukų savybes, mažina odos dirglumą, didina odos ir plaukų apsaugines funkcijas;  recogida- natūraliai stiprūs aliejai pasižymi dideliomis gydomosiomis savybėmis; glutamo rūgštis- ji yra viena iš 20 esminių amino rūgščių, kurios sudaro baltymus.  Naudoti  sausiems, trapiems, pažeistiems ar nualintiems plaukams.NAUDOJIMAS: Ištrinkus galvą šampūnu nusausinti plaukus rankšluosčiu ir nedidelį kiekį kremo paskirstyti per visus plaukus, iššukuoti. Nenuskalauti.